Uniprest
 
 
Produse
Abonare newsletter


Ma abonez

Primiti prin email noutati din domeniul instalatiilor si despre produsele si serviciile noastre.
Esti aici: Acasa / Contact
Contact



UNIPREST INSTAL SRL

SEDIU
540240, Tg. Mures
str. Depozitelor nr. 20

RO 17459637, J/26/412/2009
Capital social: 1.507.880 Ron

Tel.: 0365-882.079
Fax: 0365-882.080
E-mail: sediu@uniprest.ro


DEPOZIT CENTRAL
540240, Tg. Mures
str. Depozitelor nr. 20

Tel.: 0365-882.077
Fax: 0365-882.080
E-mail: sediu@uniprest.ro
 

MAGAZINE

Baia Mare,
430012, B-dul Bucuresti nr. 59


Tel./Fax: 0362-805.664
E-mail: baiamare@uniprest.ro



Brasov,
500053, Sos. Cristianului nr. 11


Tel./Fax: 0368-460.199
E-mail: brasov@uniprest.ro



Bucuresti,
77090, Sos. de Centura nr. 80
Domnesti, Ilfov
Tel:  0732070113
Fax: 0314-206.629
E-mail: bucuresti@uniprest.ro

Craiova,
200621, B-dul Decebal nr. 85

Tel./Fax: 0351-804.021
E-mail: craiova@uniprest.ro

Deva,
330092, Calea Zarandului nr. 75

Tel./Fax: 0354-416.350
E-mail: deva@uniprest.ro

Sibiu,
550135, Str. Distributiei nr. 7A

Tel./Fax: 0369-437.936
E-mail: sibiu@uniprest.ro

Tg. Mures,
540240, Str. Depozitelor nr. 20

Tel./Fax: 0365-430.912
E-mail: tgmures@uniprest.ro

Timisoara,
300088,Str. Demetriade Aristide nr. 1/5

Tel./Fax: 0356-003.279
E-mail: timisoara@uniprest.ro
 
Oradea,


Tel./Fax: 0365-430.912
E-mail: oradea@uniprest.ro
 
 
   
www.mediaexpert.ro